Novinky

28.04.2016 - 28 - Akce 'Cihličky'

Naše kartonové cihličky, tolik oblíbené mezi dětmi, nyní prodáváme za akční cenu 1 Kč bez DPH/ks! Doporučený počet...

celá zpráva →
20.04.2016 - 27 - Nabídka pracovních míst

Firma POKART spol. s r.o. s provozovnou v Holešově přijme na 3 směnný provoz na...

celá zpráva →
15.04.2016 - 26 - Prezentace na veletrhu BVL

Pokart se společně se svým rakouským obchodním partnerem, firmou Packservice, prezentoval na oborovém veletrhu BVL.

celá zpráva →
Archív novinek

15 - Dáváme práci lidem se zdravotním postižením

Naše firma se snaží pomáhat zdravotně znevýhodněným spoluobčanům formou aktivního zapojení do procesu výroby. Spolupráci s obecně prospěšnou společností Centrem služeb postiženým Zlín jsme zahájili v roce 2011 a stále ji rozšiřujeme. Začalo to nenápadným zadáváním požadavků na drobné kompletace zakázek a dnes si ani neumíme představit, že bychom naše „zlatíčka“ neměli. Prací je zásobujeme zcela pravidelně, za rok 2012 v průměru 5 objednávkami měsíčně – celkem 261 536 kusy výrobků, a to především na ruční lepení. Naši „spolupracovníci“ nás k dobře odvedené práci navíc odměňují neustálou dobrou náladou a úsměvem. V roce 2012 jsme spolupráci rozšířili o zadávání objednávek ze standardně nabízeného sortimentu – chráněné dílně ERGO Zlín a dennímu centru Horizont Kroměříž. Objednali jsme si pro naše obchodní partnery i zaměstnance v rámci poděkování za spolupráci v roce 2012 svíčky a keramické ozdoby a pro vlastní propagaci firmy dřevěné reklamní předměty. Tradičně jsme byli s prací spokojení jak my, tak naši obchodní partneři, kterým se dárkové předměty moc líbily. Tímto celé společnosti CSP moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

« zpět