Výsledky utkání

game_01Profily obou týmů

Vážení přátelé obalařiny! Dovolte, abychom Vás přizvali ke sportovnímu klání dvou adeptů na mistrovský titul. Stáváte se svědky nesmiřitelného zápasu dvou rivalů vyznávajících odlišný styl hry.

game_02

Tým 5VL (vlna BC) - standardní pětivrstvá lepenka - hosté


Jak se sluší a patří, představíme nejdříve hostující tým (také tým poražený). Na straně hostí nastoupil tým 5VL, osvědčená a léty prověřená sestava standardní pětivrstvé lepenky. Je kvalitním, odolným a houževnatým soupeřem s dlouholetou tradicí, pyšnící se mnoha tituly.

game_03
Tým KV (křížová vlna) - nový ambiciózní hráč v poli - domácí


Domácí reprezentuje nováček soutěže, mladý, ambiciózní tým chystající se v tomto duelu sesadit svého protivníka z výsluní obalářské ligy. Tým KV (křížová vlna) prošel náročnou předsezónní přípravou zaměřenou na sílu, techniku, přesnost, kvalitu a dietní režim, který nepřipouští (vzhledem k očekávané výkonnosti) ani mm navíc v tloušťce. Oprávněně se má stát tým KV (křížová vlna) štikou této a dalších sezón.Průběh střetnutí

game_04Porovnání soupeřů ve výkonnostních parametrech

game_05

Pozn.: ECT = parametr měření pevnosti lepenky v tlaku na hranu v kN/m (měřeno nezávislou certifikovanou laboratoří)

Průběh střetnutí a konečný výsledek je zcela jednoznačný. Na pozici mistra se prosadil domácí tým vítězstvím 3:0. Materiály KV (křížová vlna) totiž vyhrávají jasnými výhodami jako jsou: menší tloušťka, vyšší odolnost (v obou směrech), zcela nové konstrukční vlastnosti a možnosti využití!

Více informací a detailní hodnocení jednotlivých hráčů získáte zde.